0%
НОВІ ДВИГУНИ І ТРАНСМІСІЇ

НОВІ ДВИГУНИ І ТРАНСМІСІЇ ДЛЯ CITROЁN І PEUGEOT: 70% ВИГОДИ В ЦІНІ, 100% ОРИГИНАЛЬНОЇ ЯКОСТІ   

Власники популярних моделей PEUGEOT і CITROЁN мають можливість кардинально оновити свій автомобіль – з максимальною вигодою до 70% і з максимальною 100% якістю оригінальних деталей. У переліку доступних пропозицій до покупки зі зниженими цінами: бензинові та дизельні двигуни в зборі, різні трансмісії (МКПП і АКПП), інші вузли і запчастини. Пропозиція діє у всіх дилерських центрах PEUGEOT і CITROЕN в Україну на постійній основі.

Для багатьох автолюбителів їх власний автомобіль є не тільки транспортом, а й вірним помічником на багато років. Однак час і пробіги не щадять нікого: зносу підлягають не тільки деталі ходової частини, але також двигуни і трансмісії. Причому деколи складний ремонт мотора або коробки передач може потребувати помітної суми, не кажучи вже про повну заміну агрегатів. Але тепер для власників популярних моделей PEUGEOT і CITROЁN ремонт автомобіля став максимально вигідним: у Групи PSA в Україні діє вигідна сервісна програма – продаж великих вузлів і запчастин за спеціальними цінами з вигодою до 70% від початкової ціни!

Перелік доступних компонентів, на які знижені ціни, максимально широкий: двигуни в зборі, коробки перемикання передач в зборі, головки блоків циліндрів, комплекти поршнів і шатунів, блоки циліндрів, різні елементи підвіски автомобіля. Всі вузли і запчастини високої якості – і тепер вони доступні з максимальною вигодою у офіційних дилерів PEUGEOT і CITROЁN!

Наприклад:

Двигун 1,6 л бензин (TU5 JP4) можна придбати за ціною 62 309 грн. – на 70% вигідніше минулої ціни 206 573 грн. Раніше цей мотор був одним з найпоширеніших в модельній гаммі Групи PSA: він встановлювався на багато популярних моделей PEUGEOT (206, 207, 307, 408, Partner) і CITROЁN (C4, Xsara Picasso, Berlingo). У результаті зараз в Україні чимало власників даних моделей, яких порадує можливість отримати новий двигун за новою ціною.

Двигун 2,2 л дизель (PUMA 22DT) доступний за ціною 71 826 грн., Що на 67% вигідніше минулої ціни 220 804 грн. Даний мотор використовується у великих фургонах і мікроавтобусах PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper. Ці автомобілі експлуатуються на великі відстані або постійно розвозять товари по міських заторах, перевозять важкі вантажі або багато людей – вони схильні до збільшеного зносу всіх вузлів, включаючи і двигун. Тому настільки вигідна програма покупки нового оригінального мотора в зборі обов'язково порадує власників даних фургонів.

Механічна коробка перемикання передач BE4R пропонується за спеціальною ціною 36 035 грн., Автоматична коробка перемикання передач AL4 доступна за новою ціною 59 898 грн. – у цих випадках вигода також становить 70% відносно минулих стандартних цін. Слід зазначити, що після кузова і двигуна, саме трансмісія є найбільш складним і дорогим вузлом автомобіля. Проблеми з коробкою перемикання передач відбуваються рідко, але вже якщо вони з'явилися – то ремонт виявляється складним і дорогим. А в даному випадку автолюбитель отримує можливість не просто відремонтувати трансмісію, а повністю її замінити з максимальною вигодою.

Та й в цілому - з новими спеціальними цінами на великі вузли і запчастини, фактично більше не потрібні капремонти двигунів і трансмісій. Замість великих фінансових витрат з неясною якістю ремонтних робіт і невизначеним підсумковим результатом, набагато краще повністю замінити вузол - причому, використавши оригінальні компоненти зі 100% заводською якістю. Тим більше, що зниження цін на великі вузли і запчастини діє на постійній основі у всій дилерській мережі PEUGEOT і CITROЁN: звертайтеся в будь-який момент - і будьте впевнені, що вам допоможуть повернути «бадьорість духу» вашого автомобіля!